Vishay G0031R000FS7080
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1ohm, 1.4142V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet3 페이지8년 전
New Yorker Electronics
X-ON
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Stock
5,329
Resistance
1 Ω
1 Ω
1 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
2 W
2 W
2 W
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
50 ppm/°C
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2004-09-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 1ohm, 1.5811V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
1¦¸ ¡À1% 2W ¡À50ppm/¡æ 11.1mm*11.1mm
G-3-80 1 1% S70