Vishay CRCW251286K6FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 86600ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Datasheet8 페이지15년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
2,000
Authorized Distributors
2
Resistance
86.6 kΩ
86.6 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
RES SMD 86.6K OHM 1% 1W 2512
Crcw2512 86.6K 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW251286K6FKTG
CRCW2512 86.6K 1% 100 R67