Vishay CRCW25127R50JNEH
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 7.5ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
4,000
Authorized Distributors
3
Resistance
7.5 Ω
7.5 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
공급망
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
RES SMD 7.5 OHM 5% 1W 2512
CRCW2512 200 7R5 5% E82 E3