Vishay CRCW2512681KFKEG
Res Thick Film 2512 681K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.05%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
Stock
30,188
Authorized Distributors
5
Resistance
681 kΩ
681 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Yageo GroupRC2512FK-07619KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2512 619kOhm 1% Emboss T/R
Yageo GroupRC2512FK-07620KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2512 620kOhm 1% Emboss T/R
PanasonicERJ-U1TF6203U
Res Thick Film 2512 620K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-U1TF6803U
Res Thick Film 2512 680K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 715000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-1TNF6343U
Res Thick Film 2512 634K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 681000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
681K¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.15mm*700¦Ìm
THICK FILM CHIP RESISTOR; Resistance:68.1kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:500mW; Voltage Rating:500V; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:2512; No. of Pins:2 ;RoHS Compliant: Yes