Vishay CRCW2512680KJNEH
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 680000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
Stock
4,000
Authorized Distributors
2
Resistance
680 kΩ
680 kΩ
680 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
RES SMD 680K OHM 5% 1W 2512
CRCW2512 200 680K 5% E82 E3