Vishay CRCW25125R60FKEGHP
Res Thick Film 2512 5.6 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Upverter
Datasheet10 페이지8년 전
TME
Future Electronics
HQonline
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.05%
심벌풋프린트
SnapEDA
공급망
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-03-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicERJ1TRQF5R6U
Res Thick Film 2512 5.6 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-A1BF5R1U
Res Thick Film 1225 5.1 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 6.04 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TRQF5R1U
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 5.1 Ω, 1 W, ±1 %, ERJ1TRQF5R1U
Res Thick Film 2512 6.04 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 5.11ohm, 2.2606V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
설명
2512 5.6 Ohms 1% High Power Thick Film Surface Mount Chip Resistor
Res, 5.6 Ohm, Aec-Q200, 1.5W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Vishay CRCW25125R60FKEGHP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 5.6ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512