Vishay CRCW25122K15FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 2150ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Datasheet8 페이지15년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
Stock
2,000
Resistance
2.15 kΩ
2.15 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
설명
RES SMD 2.15K OHM 1% 1W 2512
CRCW2512 2.15K 1% 100 R67