Vishay CRCW1206120KJNEA
Res Thick Film 1206 120K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
TME
Newark
Future Electronics
element14
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.25%
심벌풋프린트
SnapEDA
Resistance
120 kΩ
120 kΩ
120 kΩ
Case/Package
1206
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C