Vishay CRCW0805332RFKTA
Res Thick Film 0805 332 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Datasheet8 페이지15년 전
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.93%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
Resistance
332 Ω
332 Ω
332 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Yageo GroupRC0805FR-07332RL
Res Thick Film 0805 332 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0805FR-07332RL
Res Thick Film 0805 332 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0805FR-13332RL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 332ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 332 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ6ENF3320V
125mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 332Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 332ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
332¦¸ ¡À1% 125mW ¡À100ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*500¦Ìm
CRCW0805 332 1% 100 RT1