Vishay CRCW0603604RFKTA
Res Thick Film 0603 604 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C SMD Paper T/R
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Datasheet8 페이지15년 전
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-25.12%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
Stock
81,103
Authorized Distributors
6
Resistance
604 Ω
604 Ω
604 Ω
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
공급망
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
PanasonicERJ3EKF6040V
Res Thick Film 0603 604 Ohm 1% 1/10W Ý100ppm/ÝC SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0603FR-07604RL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 604Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0603FR-07604RL
Res Thick Film 0603 604 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 604 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ3EKF5600V
Res Thick Film 0603 560 Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0603 620 Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
설명
Resistor, Thick Film; 604 Ohms; Case 0603; 0.1W; +/-1%; Reel; 100ppm/K; 75V; 0.1W; -55deg
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 604ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
RESISTOR, THICK FILM, 604 OHM, 100mW, 1%, FULL REEL