Vishay CRCW06034R02FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 4.02ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Datasheet8 페이지15년 전
Stock
5,000
Authorized Distributors
2
Resistance
4.02 Ω
4.02 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
RES SMD 4.02 OHM 1% 1/10W 0603
CRCW0603 4.02 1% 100 RT1