Vishay 489D106X0025D6VE3
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet10 페이지5년 전
Datasheet9 페이지17년 전
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-20.32%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
CAP TANT 10UF 20% 25V RADIAL / 10 µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25 V Radial