Vishay 293D156X9025C2TE3
CAP TANT 15UF 10% 25V 2312 / 15 µF Molded Tantalum Capacitors 25 V 2312 (6032 Metric) 1.2Ohm
IHS
Datasheet24 페이지2년 전
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+31.32%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
Stock
30,504
Capacitance
15 µF
15 µF
15 µF
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
1.2 Ω
425 mΩ
425 mΩ
Leakage Current
3.8 µA
3.8 µA
Dissipation Factor
6 %
6 %
6 %
공급망
Country of OriginIsrael, Japan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2004-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
CAP TANT 15UF 10% 25V 2312 / 15 µF Molded Tantalum Capacitors 25 V 2312 (6032 Metric) 425mOhm