Vishay 20110D1X104K5P
Cap Ceramic Network 0.1uF 50V X7R 10% SIP 9 Capacitor 125C Bulk
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지7년 전
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-81.26%
관련 부품
Yageo GroupC056T104K5X5CR
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupC052T104K5X5CM
Yageo GroupC056T104K5X5CS
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Radial 5.08mm (0.001%FR) 125°C Bulk
KYOCERA AVXW3A4YC104MAT2A
Cap Ceramic Array 0.1uF 16V X7R 20% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
설명
Array/Network Capacitor, 50V, X7R, 0.1uF, Through Hole Mount, SIP10
CAPACITOR ARRAY, 0.1UF, 50V, X7R, ± 10%, SIP - More Details
Capacitor Arrays & Networks CAP NET .1 UF 10%
100nF ¡À10% 9 X7R 50V SIP , 3.43mm*7.62mm