Yageo Group C056T104K5X5CS
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Radial 5.08mm (0.001%FR) 125°C Bulk
IHS
Datasheet1 페이지7년 전
Farnell
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+67.21%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Yageo GroupCDR33BX104AKUR
Cap Ceramic 0.1uF 50V BX 10% Pad SMD 1210 (0.01%FR) 125C Bulk
Yageo GroupCK06BX104K
Multilayer Ceramic Capacitor, C062 Series, 0.1 - F, - 10%, X7R, 100 V, Radial Leaded
Yageo GroupCDR04BX104AKWR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, BX, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 1812
CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 0612 / 0.1µF Isolated Capacitor 4 Array 16 V X7R 1206 (3216 Metric)
KYOCERA AVXW3A4YC104KAT2A
Cap Ceramic Array 0.1uF 16V X7R 10% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
KYOCERA AVXW3A4YC104K4T2A
설명
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
Capacitor, MLCC, X7R, 0.1UF, 50V, RADIAL; Capacitance:0.1µF; Voltage Rating:50V; Product Range:CKR05 Series, MIL-PRF-39014; Capacitance Tolerance:± 10%; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Dielectric Character
Cap, Mlcc, X7R, 0.1Uf, 50V, Radial; Capacitance:0.1Μf; Voltage(Dc):50V; Capacitance Tolerance:± 10%; Capacitor Terminals:Pc Pin; Dielectric Characteristic:X7R; Lead Spacing:5.08Mm; Capacitor Case/Package:Radial Leaded Rohs Compliant: No |Kemet C056T104K5X5CS