Vishay VJ0603D7R5CLBAP
VJ HIFREQ 0603 (1608Metric) Ceramic Capacitor 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm C0G NP0 ±0.25pF 7.5pF
IHS
Datasheet25 페이지3년 전
대체 부품
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
0
Capacitance
7.5 pF
7.5 pF
Dielectric
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
Height
940 µm
910 µm
Introduction Date2013-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 3.3333% +Tol, 3.3333% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000075uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 7.5PF 100V C0G/NP0 0603