Vishay RL20S511GRE6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 510ohm, 350V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
New Yorker Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 510ohm, 250V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 470ohm, 250V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 560ohm, 250V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JT510R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 510ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF2JT510R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 510ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
설명
Resistor,metal Film,510Ohms,350Wv,2+/-% Tol,-200,200Ppm-Tc,rl20-Milstyle |Vishay RL20S511GRE6
RES 510 OHM 1/2W 2% AXIAL
CMF-20 510 2% T-00 RL20S511G RE6