Venkel C0603X7R500-682KNP
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0068uF, Surface Mount, 0603
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet29 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+970%
Stock
11,237
Authorized Distributors
1
Capacitance
6.8 nF
6.8 nF
Dielectric
X7R
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
10 %
Height
970 µm
1 mm
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2007-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Chip Capacitor;0603;X7R;50V;6800pF;±10%
CAP CER 6800PF 50V X7R 0603