United Chemi-Con ESMH101VSN821MP25T
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF
데이터시트
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet0 페이지0년 전
Electro Sonic
element14
Factory Futures
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
United Chemi-ConEKMH101VSN821MP30T
United Chemi-ConEKMH101VSN821MQ25S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF, Through Hole Mount
Cornell DubilierSLPX821M100A1P3
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 100V 20% 85C
Cornell Dubilier381LX821M100J012
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LX 100V 820muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Cornell Dubilier381LX821M080H012
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 80V 820uF SNAP-IN
설명
Cap Aluminum Lytic 820uF 100V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 0.303 Ohm 1860mA 2000h 85°C Bulk
CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP