United Chemi-Con EMVA250ADA221MHA0G
220uF 25V 260mA@120Hz ±20% SMD, D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지10년 전
Datasheet2 페이지15년 전
Electro Sonic
element14 APAC
element14
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
14,218
Authorized Distributors
4
Capacitance
220 µF
220 µF
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
3333
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
Tolerance
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
Life (Hours)
2000 hours
2000 hours
Ripple Current
260 mA
232 mA
Height - Seated (Max)
10.0076 mm
10.4902 mm
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Cornell DubilierAVE227M25F24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 25V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConEMVE250ADA221MHA0G
220uF 25V 320mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
United Chemi-ConEMVH250ADA221MJA0G
Cap Aluminum Lytic 220uF 25V 20%( 10 X 10mm) SMD 0.3 Ohm 296mA 2000h 125C Automotive T/R
PanasonicEEE-1EA221UP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 25V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEE-1EA221P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 25V 220muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEE1EA221AP
설명
Cap Aluminum Lytic 220uF 25V 20% (8 X 10mm) SMD 260mA 2000h 85°C Cardboard T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 3333
Aluminum Electrolytic Capacitor 220Uf 25V 20%, Smd; Rango De Producto:Serie Mva; Capacidad:220Μf; Tensión Nominal:25V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:8Mm; Resistencia Esr:-; Altura:10Mm; Body Height:10Mm |Chemi-Con EMVA250ADA221MHA0G