TXC 9B-10.500MBBK-B
HC49 Through Hole MHz Quartz Xtal / Metal, +/-50ppm @25C, +/-50ppm (-20 to 70C), 20pF
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지13년 전
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2012-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-01-01
LTD Date2022-12-31
관련 부품
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 10MHz Nom
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 11.0592MHz Nom
Crystal 11.0592MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
ECS InternationalECS-100-18-9X
Crystal 10MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-110.5-18-9X
Crystal 11.0592MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
Crystal 11.0592MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole T/R
설명
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 10.5MHz Nom
CRYSTAL 10.5000MHZ 20PF TH