TXC 9B-11.0592MBBK-B
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 11.0592MHz Nom
Obsolete
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지13년 전
TXC SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMainland China
Introduction Date2012-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-01-01
LTD Date2022-12-31
관련 부품
Crystal 12MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
Crystal 11.0592MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 10MHz Nom
Crystal 12MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 11.2896MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Hc49 Smd Mhz Quartz Xtal/Metal, +/-50Ppm @25C, +/-50Ppm (-20 To 70C), 20Pf |Txc 9C-10.000MBBK-T
설명
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF THRU