TXC 7M-25.000MAHV-T
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet3 페이지6년 전
IHS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.73%
풋프린트
다운로드
Introduction Date2017-02-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 27.12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
설명
7M Series 25 MHz ±30ppm 8pF 60 Ohms Crystal - SMD-4
8pF ¡À30ppm ¡À30ppm 25MHz 60¦¸ 3.2mm*2.5mm*800¦Ìm