TE Connectivity RN222-0.5-02-56M
Common Mode Chokes / Filters 0.5A 56mH 1800mOhm Vertical Choke
IHS
Datasheet9 페이지0년 전
Master Electronics
Sager Electronics
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
Ind Common Mode Filter 680 Ohm 25% 100MHz 170mA 0805 Blister Plastic T/R
TE ConnectivityRN122-0.5-02-56M
Common Mode Chokes Dual 56000uH 10kHz 0.5A 1.8Ohm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 0.048uH 35Ohm 100MHz 0.1A 1.8Ohm DCR SMD T/R
PanasonicEXC24CE900U
EXC Series 90 Ohm 100 MHz 160 mA 1.75 Ohm DCR Common Mode Noise Filter
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
PanasonicEXC-24CB102U
Common Mode Chokes and Filters; PANASONIC; EXC-24CB102U; 500 µm; 1.5 Ohm; 1.4 mm; 990.6 µm
설명
Filter, Common Mode, 56Mh, 0.5A, Rad; Dc Current Rating:500Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:56Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN222-0.5-02-56M
RN222-0.5-02-56M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN222-0.5-02-56M | Internal Number: 816560-SF | TE Connectivity | Schaffner