TDK ACM2012E-681-2P-T00
Ind Common Mode Filter 680 Ohm 25% 100MHz 170mA 0805 Blister Plastic T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet5 페이지6년 전
IHS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-04-04
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2020-09-30
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
PanasonicEXC24CE900U
EXC Series 90 Ohm 100 MHz 160 mA 1.75 Ohm DCR Common Mode Noise Filter
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.4Ohm DCR SMD Embossed T/R
Ind Common Mode Choke 120Ohm 20% 100Mhz 140Ma 0504 Rohs Compliant: Yes |Murata DLP11SN121SL2L
PanasonicEXC-24CH500U
Common Mode Chokes Dual 50Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
Common Mode Filter, 12Ohm, 0.1A Rohs Compliant: Yes |Tdk MCZ1210DH120L2TA0G
설명
Choke, Common Mode, 680 Ohm, 1.26 uH, 170 mA, 2mm x 1.2mm x 1mm
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=680Ω at 100MHz, L x W x T :
COMMON MODE FILTER, 680 OHM, 0.17A; Rated Current: 170mA; Inductance: -; Product Range: ACM-E Series; Impedance: 680ohm; Common Mode Filter Case: 2mm x 1.2mm x 1mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-20
COMMON MODE FILTER, 680 OHM, 0.17A; DC Current Rating:170mA; Inductance:-; Product Range:ACM-E Series; Impedance:680ohm; Inductor Case / Package:0805 [2012 Metric]; Product Length:2mm; Product Width:1.2mm; Product Height:1mm RoHS Compliant: Yes