TE Connectivity RN212-1.2-02-6M8
Common Mode Chokes / Filters 1.2A 6.8mH 250mOhm Vertical Choke
IHS
Datasheet9 페이지0년 전
Farnell
Master Electronics
TME
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
ACM Series 0805 200 Ohm 0.35 A 0.25 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Wurth Elektronik744231061
CHOKE/FILTER, COMMON MODE, WE-CNSW LNFLTR0805 67OHM 100MHZ 400MA
Common Mode Chokes Dual 67Ohm 100MHz 400mA 250mOhm DCR SMD Embossed T/R
Common Mode Chokes Dual 48.9uH 1kOhm 1MHz 500mA 250mOhm DCR SMD Automotive T/R
TE ConnectivityRN112-1.2-02-6M8
CHOKE/FILTER COMMON MODE 1.2A 6.8MH 250MOHM HORIZONTAL RN SERIES
TE ConnectivityRN122-1.5-02-10M
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.5A 0.25Ohm DCR Thru-Hole
설명
Common Mode Chokes Dual 6.8mH 10kHz 1.2A 0.25Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 6.8Mh, 1.2A, Rad; Dc Current Rating:1.2A; Product Range:Rn Series; Inductance:6.8Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN212-1.2-02-6M8
RN212-1.2-02-6M8 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1.2 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1.2 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN212-1.2-02-6M8 | Internal Number: 816545-SF | TE Connectivity | Schaffner