TDK ZJYS81R5-2PL25T-G01
Common Mode Chokes Dual 48.9uH 1kOhm 1MHz 500mA 250mOhm DCR SMD Automotive T/R
Obsolete
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet7 페이지13년 전
Datasheet3 페이지24년 전
Datasheet9 페이지13년 전
Datasheet3 페이지24년 전
TDK
Future Electronics
Electro Sonic
element14 APAC
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-07-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2017-09-29
LTD Date2018-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
설명
ZJYS81 Series 9 x 6 mm 600 Ohm 0.5 A 0.25 Ohm DCR 80 V SMT Common Mode Choke
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=1000Ω at 10MHz, L x W x T :
CHOKE, COMMON MODE, CANBUS, 4X600Z; Rated Current: 500mA; Inductance: -; Product Range: ZJYS81 Series; Impedance: 1kohm; Common Mode Filter Case: 7.1mm x 6mm x 4.9mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-