TE Connectivity CPF0603B619RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 619ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet4 페이지4년 전
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet1 페이지16년 전
Electro Sonic
IHS
3개월간의 트렌드:
Restocked
심벌풋프린트
SnapEDA
Introduction Date2009-09-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
Res Thin Film 0603 619 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity / AMP4-1676481-9
Res Thin Film 0603 560 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityCPF0603B562RE1
Res Thin Film 0603 562 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityCPF-A-0603B560RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 560ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA-3YEB621V
Res Metal Film 0603 620 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3YEB561V
Res Metal Film 0603 560 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB6190V
Res Thin Film 0603 619 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD07619RL
Yageo GroupAT0603BRD07619RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 619ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityRP73PF1J619RBTDF
Res Thin Film 0603 619 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD Paper T/R
TE ConnectivityCPF0603B619RE1
설명
CPF Neohm FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 619Ohm 0.063W 1/16W
Surface Mount Thin Film Resistor, Cpf Series, 619 Ohm, 63 Mw, - 0.1%, 50 V, 0603 [1608 Metric] |Neohm Te Connectivity CPF0603B619RE1
RES SMD 619 OHM 0.1% 1/16W 0603
RES, 619R, 0.1%, 0.063W, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 619ohm; Product Range: CPF Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 63mW; Resistance Tolera
Special Order: CPF 0603 619R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 619 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 619 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF0603B619RE1 | Internal Number: 4-1879223-1 | TE Connectivity | NEOHM