TE Connectivity ANT-916-CW-RCL
916MHz RCL Series Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Datasheet7 페이지2년 전
Datasheet8 페이지3년 전
IHS
Sager Electronics
Master Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+15.26%
공급망
Introduction Date2014-01-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
관련 부품
TE ConnectivityANT-916-MHW-RPS-S
916MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, RP-SMA Connector
TE Connectivity / AMPANT-916-MHW-SMA-S
916MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, SMA Connector
TE ConnectivityANT-916-OC-LG-SMA
916MHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
설명
Antenna 1/2 Wave R-Angle 916Mhz Rps/ Box |Linx Te Connectivity ANT-916-CW-RCL
RCL Series 916 MHz 1/4-Wave 50 Ohm Omni Directional Chip Antenna w/ RP-SMA
Antenna 1/2 Wave R-Angle 916MHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: Wi-Fi LoRaWAN LPWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN Wi-Fi | Antenna | Part Number: ANT-916-CW-RCL | Internal Number: ANT-916-CW-RCL | TE Connectivity |