TE Connectivity ANT-916-OC-LG-SMA
916MHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, SMA Connector
Production
데이터시트 및 문서
TE Connectivity
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet5 페이지2년 전
Datasheet8 페이지2년 전
Datasheet10 페이지2년 전
Datasheet15 페이지2년 전
Datasheet13 페이지2년 전
Datasheet10 페이지2년 전
Datasheet3 페이지2년 전
Datasheet2 페이지2년 전
Datasheet2 페이지2년 전
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet7 페이지2년 전
Technical Drawing1 페이지3년 전
Sager Electronics
Master Electronics
Component Distributors Inc.
DComponents
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+50.88%
공급망
Introduction Date2023-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
TE ConnectivityANT-916-CW-QW
Rf Antenna, 865 To 965Mhz, 1.8Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-916-CW-QW
TE ConnectivityANT-916-CW-RH
916MHz RH Series Reduced Height 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-916-CW-HW-SMA
916MHz HW Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
설명
OC Series 916 MHz 1/2-Wave 50 Ohm Omni Directional Diploe Whip Antenna w/ SMA
Rf Ant 916Mhz Whip Tilt Sma Male |Linx Te Connectivity ANT-916-OC-LG-SMA
Antenna Whip Coil 916MHz Swivel SMA
2 915MHz 40MHz 193.5mm*10mm*193.5mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna Whip Coil 916MHz Swivel SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Wi-Fi Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-916-OC-LG-SMA | Internal Number: ANT-916-OC-LG-SMA | TE Connectivity |