TE Connectivity ANT-868-CW-RH-SMA
External Antenna, Whip - Duck, Single Band, 855MHz to 880MHz, Linear, SMA Connector
TE Connectivity
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet5 페이지2년 전
Datasheet8 페이지2년 전
Datasheet10 페이지2년 전
Datasheet15 페이지2년 전
Datasheet13 페이지2년 전
Datasheet3 페이지2년 전
Datasheet2 페이지2년 전
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet7 페이지2년 전
Technical Drawing1 페이지3년 전
IHS
Sager Electronics
Master Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+21.32%
공급망
Introduction Date2017-01-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
관련 부품
868MHz Whip, Right Angle RF Antenna 853MHz ~ 883MHz SMA Male Connector Mount
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
RF Antenna, 915MHz, Whip, 4dBi, 50 ohm, Vertical, 1W, 1.8 VSWR, SMA Connector
TE ConnectivityANT-916-CW-RCL
916MHz RCL Series Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
설명
HWR Series 868 MHz 50 Ohm 1/4-Wave Dipole Whip Antenna w/ RP-SMA
868MHz RH Series Reduced Height 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, SMA Connector
Rf Ant 868Mhz Whip Str Sma Male Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-CW-RH-SMA
Antenna 1/4 Wave Short 868MHz SMA
RF/Microwave Antenna, 855MHz Min, 880MHz Max
General ISM 855MHz 880MHz SMA(DO-214AC) 51mm*8.5mm*51mm
ANTENNA WITH CENTER FREQ. 868MHZ
RF ANTENNA, 855 TO 880MHZ, -1.5DBI;
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
868 MHz Straight Monopole Whip
Antenna 1/4 Wave Short 868MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LPWAN Wi-Fi LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-CW-RH-SMA | Internal Number: ANT-868-CW-RH-SMA | TE Connectivity |