TDK VLM10555T-1R8M8R8-2
General Purpose Inductor, 1.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4241
IHS
Datasheet13 페이지13년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Ind Power Shielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz Ferrite 10A T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 31Q-Factor Ferrite 13A 0.0045Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik744313180
FIXED IND 1.8UH 14A 5.6 MOHM SMD / 1.8 µH Shielded Wirewound Inductor 14 A 5.6mOhm Nonstandard
Ind Power 1.8uH 20% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 11.4A Radial Bulk
Inductor Power Shielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 8.5A 0.017Ohm DCR Automotive T/R
Wurth Elektronik74437346018
100KHz 35MHz 16.5A 6.8A 1.8¦ÌH 17m¦¸ ¡À20% 7030 , 7.3mm*6.6mm*3.1mm
설명
Ind Power Shielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 8.8A T/R
FIXED IND 1.8UH 8.8A 6.44MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=1.8μH, L x W x T :
10.5Mm X 10.8Mm X 5.6Mm, -40 To +125 Degc, 8.8A, 1.8 H, 6.44M/Tape And Reel |Tdk VLM10555T-1R8M8R8-2
Fixed Inductors 1.8uH 5.6mOhms 18A
8.8A 1.8uH 卤20% 18A Power Inductors ROHS