Bourns SRP1204-1R8M
Ind Power Shielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz Ferrite 10A T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지6년 전
Master Electronics
Arrow Electronics
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-05-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-08-28
LTD Date2021-02-28
관련 부품
Ind Power Shielded Wirewound 1.8uH ±20% 100kHz 15 Q-Factor Carbonyl Powder 12A T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 31Q-Factor Ferrite 13A 0.0045Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4340
Inductor Power Shielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 8.5A 0.017Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 1.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4241
설명
General Purpose Inductor, 1.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
FIXED IND 1.8UH 10A 6 MOHM SMD
Ind12.5X12.5X1.9Mm,2Uh20%10A,shdsmd / Tape & Reel - 13" Reel
±20% SMD-3P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS