TDK VLF3012AT-150MR41
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 540mA 620mOhm DCR Blister T/R
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지23년 전
JRH Electronics
DigiKey
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%