Abracon ASPI-2410-150M-T2
Ind Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 450mA 0909 T/R
IHS
Datasheet4 페이지6년 전
Sager Electronics
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.28%