TDK SLF7028T-330MR65-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 650mA 240mOhm DCR T/R
Datasheet2 페이지24년 전
DigiKey
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-09-30
LTD Date2024-03-31
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 23Q-Factor Ferrite 0.76A 0.2Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 790mA 216mOhm DCR 2424 Blister T/R