TDK SLF6025T-330MR59-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 790mA 216mOhm DCR 2424 Blister T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet4 페이지6년 전
IHS
_legacy Avnet
Future Electronics
iiiC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-24.32%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Ind Power Shielded Bobbin Core 33uH 15% 100KHz Ferrite 1.06A T/R