TDK NLFV25T-100K-EF
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 2.52MHz Ferrite 155mA 1008 Blister Plastic T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet6 페이지7년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.90%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Inductance
10 µH
10 µH
Tolerance
10 %
10 %
Current Rating
155 mA
155 mA
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
430 mΩ
432 mΩ
Q Factor
Test Frequency
2.52 MHz
2.52 MHz