TDK NLCV25T-1R0M-EFR
Ind Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 1A 1008 Blister Plastic T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet6 페이지7년 전
ODG (Origin Data Global)
3개월간의 트렌드:
+6.64%