TDK NL453232T-680J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 68uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor 130mA 6Ohm DCR 1812 T/R
데이터시트 및 문서
Newark
element14 APAC
_legacy Avnet
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
관련 부품
General Purpose Inductor, 68uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
TAIYO YUDENLBM2016T680J
Inductor RF Wirewound 68uH 5% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 0.09A 9.1Ohm DCR 0806 T/R
RF Choke Bobbin Core 68uH 5% 2.5MHz 60Q-Factor Ferrite 0.185A 3.3Ohm DCR AXL Bag
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 68uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 50mA 9Ohm DCR 1210 T/R
Ind Power Molded Wirewound 68uH 5% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 70mA 1008 Blister Plastic T/R
Fixed Inductor 1210 68µH ±5% 50mA 3.20 x 2.50mm 2.20mm 9Ω 12MHz 30@2.52MHz
설명
INDUCTOR, 68UH, 0.13A, 5%, 9MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductance
Wirewound Inductor, 68 uH, 6 Ohm, ± 5%, 9 MHz, 130 mA, 1812 [4532 Metric]
General Purpose Inductor, 68uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
INDUCTOR, 68UH, 0.13A, 5%, 9MHZ, 1812; Inductance: 68µH; Product Range: NL Series; DC Current Rating: 130mA; High Frequency Inductor Case: 1812 [4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 6ohm; Inductan