TDK NLV25T-680J-EF
Ind Power Molded Wirewound 68uH 5% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 70mA 1008 Blister Plastic T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet6 페이지7년 전
TME
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
TAIYO YUDENLBM2016T680J
Inductor RF Wirewound 68uH 5% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 0.09A 9.1Ohm DCR 0806 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 68uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 50mA 9Ohm DCR 1210 T/R
Fixed Inductor 1210 68µH ±5% 50mA 3.20 x 2.50mm 2.20mm 9Ω 12MHz 30@2.52MHz
General Purpose Inductor, 68uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
General Purpose Inductor, 68uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
General Purpose Inductor, 68uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
설명
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 68uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
INDUCTOR, 68UH, 5%, 1008, WIREWOUND; Inductance: 68µH; Product Range: NLV Series; DC Current Rating: 70mA; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 16.6ohm; Inducta