TDK NL453232T-121J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 120uH 5% 796KHz 40Q-Factor 110mA 8Ohm DCR 1812 T/R
데이터시트 및 문서
Newark
_legacy Avnet
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Ind Chip Molded Bobbin Core 120uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 110mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 120uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 120uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Ind Power Molded 120uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 70mA 1210 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 120uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 70mA 11Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 120uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
설명
INDUCTOR, 120UH, 0.11A, 5%, 6MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductanc
INDUCTOR FOR STANDARD CIRCUITS General Purpose Inductor, 120uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
INDUCTOR, 120UH, 0.11A, 5%, 6MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductance:120µH; Inductance Tolerance:± 5%; Inductor Case Style:1812 [4532 Metric]; Self Resonant Frequency Min:6MHz; DC Resistance Max:8ohm; DC Current Rating:110mA; Inductor Construction:Wirewound