TDK MLG0603P1N5BT000
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 6.67%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
데이터시트 및 문서
TDK
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.97%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
Stock
70,432
Authorized Distributors
5
Inductance
1.5 nH
1.5 nH
Tolerance
6.67 %
6.67 %
Current Rating
800 mA
800 mA
DC Resistance (DCR)
100 mΩ
100 mΩ
Test Frequency
500 MHz
500 MHz
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-08-27
관련 부품
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 13.33%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 6.6667%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 20%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 13.3333%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0402/01005
TAIYO YUDENAQ1051N5S-T
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Thin Film 1.5nH 0.1nH 500MHz 14Q-Factor 600mA 150mOhm DCR 0201 Paper T/R
설명
High Frequency Inductance 30mΩ 1.5nH ±0.1nH 800mA 14.9GHz 0.30mm 0.60 x 0.30mm 0201
500MHz 10GHz 800mA 14@500MHz 1.5nH 100m¦¸ ¡À0.1nH 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*330¦Ìm
Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.0015uH 0.1nH 500MHz 14Q-Factor Ceramic 0.8A 0.1Ohm DCR 0201 T/R / FIXED IND 1.5NH 800MA 100 MOHM