TDK MCZ2010CH240L4T
TDK 2010 (5025M), Idc 100mA, Rdc 1000m¦¸, 2 x 1 x 0.5mm
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICMCZ2010CH240L4T9801
5h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지13년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-10-05
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-06-30
LTD Date2020-12-31
관련 부품
Common Mode Chokes Dual 24Ohm 100MHz 100mA 1Ohm DCR SMD T/R
PanasonicEXC-28CG240U
Common Mode Chokes Quad 24Ohm 100MHz 160mA SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicEXC-24CG240U
Common Mode Chokes Dual 24Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
설명
Data Line Filter, 4 Function(s), 5V, 0.1A, 8 Pin(s)
CMC 100MA 4LN 24 OHM SMD