TDK MCZ1210CH240L2T
Common Mode Chokes Dual 24Ohm 100MHz 100mA 1Ohm DCR SMD T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Introduction Date2011-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicEXC-24CG240U
Common Mode Chokes Dual 24Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
TDK 2010 (5025M), Idc 100mA, Rdc 1000m¦¸, 2 x 1 x 0.5mm
PanasonicEXC-28CG240U
Common Mode Chokes Quad 24Ohm 100MHz 160mA SMD Embossed Carrier T/R
설명
24惟@100MHz 2 SMD-4P,1x1.3mm Common Mode Filters ROHS
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.1A, 4 Pin(s)
Filter, Common Mode, 0.1A, 24Ohm, Smd; Rated Current:100Ma; Inductance:-; Product Range:Mcz-Ch Series; Impedance:24Ohm; Common Mode Filter Case:1.25Mm X 1Mm X 0.5Mm; Automotive Qualification Standard:-; Svhc:No Svhc (15- Rohs Compliant: Yes |Tdk MCZ1210CH240L2T