TDK FK18X7R1H473K
卤10% 50V 47nF X7R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet22 페이지13년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-23.98%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
18,789
Authorized Distributors
1
Capacitance
47 nF
47 nF
47 nF
Dielectric
X7R
Mount
Through Hole
Case/Package
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
Height
5.5 mm
5.5 mm
5.5 mm
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Cap Ceramic 0.047uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125C Tape and Box