TDK FK14C0G2E102JN020
MLCC with Dipped Radial Lead, Capacitance=1nF, LxWxT: 4.5x5.5x2.5mm, Lead pitch: 2.5mm
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Stock
25,500
Authorized Distributors
3
Capacitance
1 nF
1 nF
Voltage Rating (DC)
250 V
250 V
Tolerance
Height
5.5 mm
5.5 mm
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2009-03-27
설명
Mlcc,c0G,250V,1Nf,±5%,2.5Mm/Bulk Rohs Compliant: Yes |Tdk FK14C0G2E102JN020
Ceramic Capacitor, Ceramic, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Through Hole Mount, 1810
CAP CER 1000PF 250V C0G RADIAL
1nF ¡À5% C0G(NP0) 250V 5.5mm*4.5mm*5.5mm