TDK CGA2B3X7S2A222M050BB
Multilayer Ceramic Chip Capacitors, Capacitance=2.2nF, LxWxT: 1x0.5x0.5mm
IHS
Datasheet18 페이지2년 전
Upverter
TDK
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
Authorized Distributors
4
Capacitance
2.2 nF
2.2 nF
Dielectric
X7S
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
20 %
20 %