TDK B82791H2351N001
Power Line Chokes, L=22mH Rated current=0.35A, LxWxT: 15.3mmx7.4mmx17.6mm
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Burklin Elektronik
Datasheet7 페이지27년 전
TME
Newark
EPCOS
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Box 2 ENEC UR VDE Ferrite Common Mode Choke 300mA 1.5Ohm 10kHz 13.0048mm
General Purpose Inductor, 22000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
Power Line Chokes, L=22mH Rated current=1A, LxWxT:24mmx16.5mmx23.5mm
TE ConnectivityEV28-1.5-02-20M
Common Mode Chokes Dual 20000uH 10kHz 1.5A 0.282Ohm DCR Thru-Hole