TE Connectivity EH28-1.5-02-20M
Eh28 Common Mode Choke 250Vac, 1.5A, 20Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH28-1.5-02-20M
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-27.70%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TE ConnectivityEV28-1.5-02-20M
Common Mode Chokes Dual 20000uH 10kHz 1.5A 0.282Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityEV35-2.0-02-20M
Ev35 Common Mode Choke 250Vac, 2A, 20Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV35-2.0-02-20M
TE ConnectivityEH20-0.5-02-18M
Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 0.5A 0.725Ohm DCR Thru-Hole
Box 2 ENEC UR VDE Ferrite Common Mode Choke 300mA 1.5Ohm 10kHz 13.0048mm
Power Line Choke, D Core, 20Mh, 2A Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82734R2202B030
Power Line Chokes, L=22mH Rated current=1A, LxWxT:24mmx16.5mmx23.5mm
설명
SUPPRESSION CHOKE, COMMON MODE, 1.5 A, DCR THRU-HOLE, PIN, EV/EH SERIES
Common Mode Chokes Dual 20mH 10kHz 1.5A 282mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Choke, 20 mH, 1.5 A, EH Series, Radial